Jan Koreš

Autor Jan Kory Koreš

Autor již není na těchto stránkách aktivní

Nejvíce se zajímám o sport, a proto jsem už od mala hrál především hry od EA a taky Football Manager. V posledních letech už na hraní her nemám vůbec čas, ale přesto mi oblast esportu není cizí. Už řadu let se totiž pracovně pohybuju v pokeru, který má s pro-gamingem spoustu průsečíků. Obě odvětví mají řadu podobných charakteristik, a zároveň jsou propojeny i personálně.

I díky tomu jsem se v roce 2020 dostal ke spolupráci s tehdy vznikající profesionální českou esportovou organizací Entropiq. Měl jsem na starosti překlady do angličtiny; od tiskových zpráv přes titulky k videím až po příspěvky na sociálních sítích.

Od roku 2021 se ale k mým obvyklým pokerovým povinnostem přidala i práce pro Bet-Arena.cz, partnerský portál Play-Areny, a proto mi už na další spolupráci s Entropiqem nezbyl prostor. Ale i když esport už nesleduju tak bezprostředně, pořád se snažím udržovat si přehled o vývoji tohoto odvětví. Význam esportu v rámci gamingového průmyslu totiž stále roste, a to samé platí i o jeho pozici ve veřejném prostoru.

Kde všude se můžete s autorem setkat:

Jan Koreš na Twitteru

- Jan Koreš na LinkedIn

Profil autora na dalších webech:

- BetArena.cz

- PokerArena.cz

- Rexter.cz

- TenisZive.cz

- FotbalZpravy.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


UFC 4 – hra pro milovníky MMA od EA Sports

Co všechno obsahuje hra UFC 4 od EA Sports? ❓ Na jakých platformách si mohou fanoušci MMA zahrát novou videohru? 🧨 Odpovědi v článku✅!

 

ODEBÍREJ NOVINKY ZE SVĚTA ESPORTU