M1ssF0rtune

Autorka M1ssF0rtune

Autor již není na těchto stránkách aktivní

Tereza “M1ssF0rtune” Gürbüz je, jak již z přezdívky vyplývá, vášnivou hráčkou počítačových her. Mezi nejoblíbenější hry, které si s ní můžete zahrát, patří:

- League of Legends

- Albion Online

- CS:GO

Její herní repertoár je samozřejmě větší a nebrání se ani zkoušení nových her. Své počínání v hrách streamuje i na twitchi, odkaz najdete níže.

Kromě PC her ovšem hraje i poker. Dříve to brala dost vážně. Nyní už je poker jen hobby, kterým tráví čas, když zrovna nepracuje, nestará se o svou rodinu a nestřílí “téčka” na Infernu.

Kde všude se můžete s autorkou setkat:

Tereza na Facebooku

- Tereza Gürbüz v pokerové databázi Hendonmob

M1ssF0rtune na Twitchi

M1ssF0rtune na Twitteru

Profil autorky na dalších webech:

- Rexter.cz

- Skutecnost.cz

- NejlepsiDrinky.cz

- PokerArena.cz

- EncyklopedieHazardu.cz

- WebZive.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


Betano – recenze nového online casina a sázkové kanceláře v ČR

Co nabízí nové online casino a sázková kancelář Betano? Přečtěte si recenzi✔️ nové sázkové kanceláře a online casina Betano s licencí v ČR✔️ od roku 2022!

 

Keydrop CSGO case - jak funguje a proč končí na Slovensku

Webová stránka Key-Drop nabízí hráčům CS:GO možnost vyhrát hodnotné skiny. Její provoz na Slovensku ale končí. Čeká Keydrop stejný osud i v Čechách?

 

CD Project Red potvrdil práci na Zaklínači 4. Kdy vyjde?

Dočkají se fanoušci pokračování hry Zaklínač? O čem hra bude a kdy by měla vyjít? Jaké změny přinese? Všechny dosavadní informace najdete zde!

 

CS:GO rozlišení – jaký poměr stran volí profesionálové

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč hrají někteří hráči s rozlišením 4:3? Jaké rozlišení volí profesionální hráči? Nevíte, jak rozlišení změnit? Na tyto i...

 

Teamfight Tactics – pravidla, meta, builds a nová sezóna

Zaujalo vás TFT v League of Legends? Chcete se dozvědět víc o strategiích TFT? Kdy začne nová sezóna? Zde najdete zajímavé informace o hře Teamfight...

 

Jak vyhrávat v League of Legends - základní strategie

Chcete se zlepšit ve hře League of Legends?✅ Pomůžeme vám oprášit základní taktiky v LoL a přidáme pár 🧨 pokročilých 🧨 tipů na playarena.cz!

 

Football Manager 2022 – informace o hře

Football Manager 2022 vyjde⏰ na přelomu podzimu a zimy 2021. Novinka, na kterou čekají všichni⚽ fotbaloví nadšenci ⚽po celém světě. Co od nového ročníku...

 

eFootball 2022 (PES) – novinky ve fotbalové sérii

Co přinese ⭐eFootball 2022⭐? Jaké novinky 🧨 se chystají a kdy se můžete těšit na vydání hry? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v článku.

 

Albion Online – mobilní hra pro telefony zdarma

Slyšeli jste o hře Albion Online? Nyní se spouští oficiálně i pro mobilní telefony. Jak si stáhnout Albion Online do telefonu a získat speciální odměnu?...

 

Profil Fnatic Esports - představení, týmy, sestavy

Tým Fnatic byl založen v roce 2004.🧡Od té doby má na svém kontě přes 200 vyhraných mistrovství v 30 různých hrách.🥇Více informací o týmu Fnatic na...

 

League of Legends – představuje se sezóna 2021

Jedna z nejhranějších her současnosti představuje svou 11. sezónu, označenou jako Season 2021! Co všechno nás čeká?

 

ODEBÍREJ NOVINKY ZE SVĚTA ESPORTU