Hardware

PlayStation Classic – konzole, kterou musíte mít!

Hrajte zodpovědně! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

Je to výzva. Tekken3, syphon filter, rayman. Kdyby šlo hry přikoupit, tak neváham. Určitě postrádám gran turismo 2, resident evil 2. Škoda, že to nejde rozšířit. Klidně bych ty hry i zaplatil.

Klasicke ryzovani Sony, ktera zakazniky na neco naladi (retro konzole, ps3 s hw podporou psx a ps2) a pak do nich kopne (omezena knihovna 20 her bez moznosti rozsireni, ps3 bez podpory perdchozich platforem). Urcite na to nachyta dost tatinku, pro ktere 2700 nejsou zadne penize, v nadeji ze si treba neco zahraji se synkem. Ale chyba lavky - techto 20 kdovikym vybranych kostickaren - mladym uz nic nerekne a radeji se vrati k dotykove obrazovce mobilu.

Velká nostalgie mých mladých let kdy jsem pařil jak o život,ale...cena je fakt dost vysoká za 20 her z nichž 17 mě nijak neoslovilo,jako kde je Tomb Raider,Crash Bandicoot,Spyro the Dragon,Medievil a další pecky který tenkrát určovaly co budem po škole dělat?Škoda,no...

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost