Hry do mobilu

Mobile Strike – strategie zdarma pro PC a mobily

Hrajte zodpovědně! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

Teď jste ji zkazili že vám není
hamba já už to doklepu ale všem vas doporučím neeeeeeeeeeeeeeeee

Horší jak komunisti zdegradovat hodnoty (ty herní) když nekupuješ jsi lump když kupuješ je tam pul hovna co naslibujou končim

Tak to zkazit hru Mobile Strike a ta nová hra děs v "MECHU" kde se krade zlato a předměty je hrůza ,pravidla žádny.Moc nad vládou je silnější než si užívat hry a bavit se.Propad a velký ostuda.

Starý Mobile Strike byla kvalita a všichni jsme se bavily .Byla to hra.Platit za hru která je horší a horší nevím proč.Vymyslet novou hru MECH kde jsme všichni stratily přátelé mohl vymyslet jen ???,Nevím jak by se mu líbilo např.odrhnout od rodiny?Asi,NE!Odstranit tuto hru a vrátit Mobil Strike starý zpět a všechno vrátit do původního stavu.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost