Hry na PC a konzole

Informace o NHL 21 – změny, datum vydání

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Prečo by hra mala vyjsť podľa vás až 2021? 😂😂 To čo je za úvahu? Pokiaľ sa dobre pamätám tak v sezóne 2012/2013 bola v NHL výluka a hra NHL 13 vyšla normálne v septembri. Práveže čo neočakavajme je next-gen NHL 21... U série NHL je EA s next-gen verziou rok pozadu viď NHL 15. Toto sú take info typu "Hej Jano čo si myslíš o NHL 21?"😂😂 NHL výjde normálne v Septembri na PS4 a Xbox One. So šťastím November, December na next-gen.

NHL o ničem .. jestli chtěji udělat to stejné co dělají už pár let.. což je aktualni soupisky a par změn tak nemá smysl ani kupovat tento díl.. čekal jsem že udělají neco s BE A PRO modem .. mohli by přidat Mistroství světa a podobně .. ..

Hlavně postrádám informaci, jestli konečně NHLka pojede na Frosbite, jak už několik let slibují !!!?

prosím at je konečně to nhlko na pc...

Co to je za blbost porovnání s PC, mam už k PS4 i poměrně starší PC (4 roky) a kde jakou hru zvládá na lepší rozlišení a detaily než stejná hra na PS4 a v hokeji kde neni defakto nic složitého na výpočetní výkon je to už uplnej nesmysl, to musí běžet na kdejaký plečce.... Jinak tedy opět jen updtae soupisek a par nesmyslů. kdyby radši vyhodili ten milion nerealistických modů který nikdo nehraje nebo tříští komunitu a věnovali ušetřenej čas portu na nopvej engine...prostě letos poprvé po 9ti letech nekupuju...

Nechápu, proč na 20 není MS??? Za chvíli tam nebude ani naše liga a to ať si pak strčej někam!!!

Víte jaký to je nemít nhl na pc tolik let? To je jako nezašukat si a nhl 09 je už tak starý že to je jako šukat babičku

Bude v NHL 21 česká
Liga?

potřebuji se zeptat,bude v nhl 2021 svetovy turnaj jako zápasy ceska s Kanadou,apod,..

je tady nějakej turnaj

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost