Karetní hry

Prší karty – hra pro více hráčů zdarma

Hrajte zodpovědně! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

PROČ NEJDE HRÁT PRŠÍ JIŽ NĚJAKÝ TÝDEN.

Prší na Duelovky.cz normálně běží. Možná to blokuje prohlížeč (chybí flash...?), ale u mně to jede jako po másle. :)

Na duelovkách kolikrát hraje samej debil, furt líže, na sedmičky, nebo čeká před poslední kartou, až se rozprší venku asi, nebo podobně. Zlatý prší pro jednoho, fakt že jo..

Na duelovkách kolikrát hraje samej debil, furt líže, na sedmičky, nebo čeká před poslední kartou, až se rozprší venku asi, nebo podobně. Zlatý prší pro jednoho, fakt že jo..
Nebo trapně balej holky, chtějí blbě pindat, a podobně, nepindáš taky, nehraješ.......... Bud jdu hrát, nebo pindat na fb, jak báby přes plot.

Proč ve hře prší začína věčně soupeř?Když prohrají jedno kolo,druhé,bych mněl začít já.

A není to tim, že se to na začátku hry losuje a pak už je to tak pořád?

Prosím poraďte od letošního ledna mi nejde spustit hra prší i šachy.
Děkuji

Anela: Na vině může být zabezpečení prohlížeče. Zkusil bych to v jiném prohlížeči - Internet Explorer / Firefox a případně se podíval, jestli v PC není nějaký antivir, který to blokuje. Takhle na dálku se to špatně odhaduje...

Je prohlížečem. Na firefofxu to nejde, na google ano

Krucinal co je to za server už dva týdny nedá se hrát pořád nějaké blbec to blokuje nebo to dělá schválně a už to není žádný spojení že serverem. Když to nechce spolupracovat ať to tedy vypne a ne aby oblboval lidi na hru prší.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost